Bebek Odası

Bebek Odası Bebekmalzeme.com

Bebeğin doğum haberini alan anne babaların ilk düşüncelerinden biri bebek odasının nasıl olacağıdır. Çeşitli sorular ile araştırmalar başlar. Hangi bebek odası takımı alınacak, bebek odası hangi marka olacak gibi cevaplanması gereken sayısız soru vardır. Bebek odası modellerinin en yüksek kaliteli ve güvenli modellerini sitemizin bu kategorisinde inceleyebilirsiniz. Bebek oda mobilyasından daha önce düşünülmesi gereken ve anne babaların mutlaka alması gereken ürünlerden biri park yatak ya da diğer bilinen adı ile oyun parkıdır. Park yataklar oldukça hafif ve pratik yapıları ile hem istenilen yerde hızlıca kurulabilir hem de taşınabilir. Aileler bu sayede gün içerisinde örneğin evin salonunda ya da oturma odasında bebeklerinin yanında vakit geçirebilirler. Bebeği hem uyuyabileceği hem de oyun oynayabileceği şekilde dizayn edilen park yataklar, bebeğin görsel, işitsel ve motor becerilerini arttıracak çeşitli oyun parkı aksesuarları ile süslenir. Park yataklar için çok çeşitli park yatak tekstili satılmaktadır. Her zaman en iyi ve en kaliteli markaları bir araya getirmeye çalışıyoruz. Park yatak kategorisinde birçok markanın ürünlerini bulabilirsiniz. Bu markalar arasında en çok tercih edilenler arasında Kraft, Chicco, BabyMax, Baby2Go, Casual, Sunny Baby, Bondigo, Tiny Love sayılabilir. İlgili kategoride birçok farklı markanın ürünlerini inceleyebilirsiniz.

Genellikle bebeğin cinsiyetine uygun renklerde boyanıp, uygun renklerde aksesuarlar alınan bebek odasında önemli seçimlerden biri bebek odası tekstili seçimidir. Bu aileler için hem çok kolay hem de çok zordur. Kolaydır çünkü detayları fazla düşünmezseniz güvendiğiniz bir markadan set halinde gerekli bütün parçaları sipariş edebilirsiniz, ancak detaylara düşkünseniz sizi yüzlerce markanın, binlerce modeli ve ebadı beklemektedir. Sitemizde Türkiye’nin öncü markalarının güvenilirliğini kanıtlamış ve en beğenilen ürünlerini bulabilirsiniz. Bebek uyku setinden, bebek nevresim takımlarına, yastığından halısına kadar her türlü bebek odası tekstilini ilgili kategorimizden inceleyebilirsiniz. Bebek odası tekstilinde büyükten küçüğe yüzlerce firma ürün üretmektedir. Biz dönemsel olarak güncel firmaların ürünlerini stoklarımızda bulundurmaktayız. Bebek odası tekstilinde öncü firmalar arasında Aybi Baby, Funna Baby, Kidboo, Mayoral sayılabilir. Daha birçok firmanın güncel kataloglarındaki ürünleri hemen inceleyip, hemen satın alabilirsiniz.

Dikkatle verilmesi gereken ve genellikle hata yapılırsa telafisi zor kararlardan biri bebek odası mobilyasının seçimidir. Öncelikle odanın boyutlarına göre hangi parçaların alınacağına karar vermek gerekir. Daha sonra ihtiyaçlara göre alım yapılmalıdır. Büyüyen beşik mi alınacak, gar dolap kaç kapılı olmalı, şifonyer kaç çekmeceli, tüm bunların ölçüleri nelerdir gibi soruların cevaplanması gerekir. Sitemizdeki ürünlerde tüm ölçüler net olarak belirtilmiştir. Bebek odası mobilya takımları ile ilgili en önemli sorun üretim ve teslimat sırasında ortaya çıkar. Gerçekten yüksek kalitede bebek oda mobilyası üretimi yapan markalarda ciddi bir üretim ve bekleme sırası vardır. Her ne kadar birçok modeli kendi stoklarımızda tutsak da, onlarca firmanın yüzlerce modeli vardır. Türkiye’de bebek oda mobilyası üreticileri sipariş üzerine çalışırlar. Üretim süreci 15 gün ile 30 gün arasında sürebilir. Bu nedenle bebek odası takımlarını önceden seçip sipariş vermek ve en az doğumdan birkaç ay önce evde hazır şekilde tutmak önemlidir. En çok tercih edilen bebek odası mobilya üreticileri arasında, Tahterevalli, Meltem Smart, Babi Baby, Belis gibi markalar sayılabilir. Kategorimizde güncel olarak üretim ve teslimat konusunda sorun yaratmayan firmalara yer vermekteyiz.

Bebek odası aksesuarları ise özellikle anneler için eğlence zamanı sayılabilir. Yüzlerce bebek odası aksesuarı vardır. Bebeğin yatağının üzerine koyulacak cibinlikten, bebek odası perdesine, lamba ve abajurdan duvar süslemelerine kadar yüzlerce çeşit ürün içinden seçim yaparak almak ve bebeğin odasını en güzel şekilde süslemek anneler için zevkli bir uğraş olacaktır. Bebek odası aksesuarı üreten birçok firma vardır. İsteyen aileler tek bir marka ile tüm bebek odası tekstili ve bebek odası aksesuarları ihtiyaçlarını karşılayabilecekleri gibi, isterler ise her biri kendi alanın da uzmanlaşmış olan üreticilerden istedikleri ürünleri seçebilirler. Bebek odası aksesuarları üreten başlıca firmalar, Funna Baby, Kidboo, Aybi Baby, LolyBon, Memory Prints ve Bebeksekercisi.com sayılabilir.

Alt Kategoriler

69,90TL

69,90TL

273,90TL

273,90TL

149,90TL

149,90TL

160,90TL

160,90TL

127,90TL

127,90TL

164,90TL

164,90TL

134,90TL

134,90TL

134,90TL

134,90TL

160,90TL

160,90TL

501,90TL

501,90TL

501,90TL

501,90TL

160,90TL

160,90TL

250,90TL

250,90TL

199,90TL

199,90TL

250,90TL

250,90TL
1 den 15 e 419 (28 sayfa) ürün gösteriliyor